Bahco 21HDG-180 ERGO™ Side Cutting Heavy-Duty Pliers 180mm (7in)
Product image 1
The Bahco 21HDG-180 pliers have an overall length of 180mm.
Cutting Capacity: Fe+: 2.7mm, Piano Wire: 2.5mm.
Weight: 245g.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Weight: 245g.
Bahco 21HDG-180 ERGO™ Side Cutting Heavy-Duty Pliers 180mm (7in) | MTN SHOP