Faithfull Spare Blades for FAISCRA100LH (Pack 5)
Product image 1
Ā
To fit the FAISCRA100LH Heavy-Duty Long Handle Scraper
Blade Width: 100mm (4in)
Pack of 5 in plastic storage tube
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ā
Blade Width: 100mm (4in)
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1
Faithfull Tuff Bar 600mm (24in)
-65%NEW
Thumbnail 1
Faithfull Tap Wrench Bar Type M4 - M8
-65%NEW
Faithfull Tuff Bar 450mm (18in)
-65%NEW
Faithfull Tuff Bar 900mm (36in)
-65%NEW
Faithfull Wire Brush Assortment 20 Piece
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Faithfull Wrecking Bar 600mm (24in)
-65%NEW
Faithfull Utility Bars Twin Pack 175mm (7in) & 375mm (15in)
-65%NEW
Faithfull VW175B Workshop Vice 175mm (7in)
-65%NEW
Faithfull Wire Brush Assortment 36 Piece
-65%NEW
Faithfull Utility Bar 375mm (15in)
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Faithfull Wrecking Bar 900mm (36in)
-65%NEW