HiKOKI CR18DAJ4Z Brushless Reciprocating Saw 18V Bare Unit
Product image 1
A lock-off switch provides additional safety.
Bare Unit, NO battery or charger supplied.
Specifications:
Strokes at No Load: 0-3,200/min.
Stroke Length: 13mm.
Capacity: Pipe 50mm, Wood 50mm, Mild Steel Plate 12mm.
Weight: 1.7kg (without battery).
Manufacturer Part No: CR18DAJ4Z
Product Information
Shipping & Returns
Description
Specifications:
Stroke Length: 13mm.
HiKOKI CR18DAJ4Z Brushless Reciprocating Saw 18V Bare Unit | MTN SHOP