HiKOKI CR18DBLJ4Z Brushless Reciprocating Saw 18V Bare Unit
Product image 1
Bare Unit, No Battery or Charger supplied.
Specification:
Strokes at No Load: 0-2,500/min.
Stroke Length: 32mm
Capacity: Pipe 130mm, Wood 120mm, Mild Steel Plate 19mm
Weight: 2.7kg
Manufacturer Part No: CR18DBLJ4Z
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Specification:
Stroke Length: 32mm
Weight: 2.7kg
HiKOKI CR18DBLJ4Z Brushless Reciprocating Saw 18V Bare Unit | MTN SHOP