Senco SLS18BL-L 18G Air Stapler 38mm
Product image 1
Specifications:
Power/Driving Type: Air.
Staple Size: 18 gauge, 16-38mm.
Weight: 2.20kg.
Product Information
Shipping & Returns
Description
Specifications:
Power/Driving Type: Air.
Weight: 2.20kg.
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1
IRWIN® Quick-Grip® Quick-Change™ Medium-Duty Bar Clamp 150mm (6in)
-65%NEW
Thumbnail 1
IRWIN® Quick-Grip® Quick-Change™ Medium-Duty Bar Clamp 300mm (12in)
-65%NEW
Masterplug PRO-XT Open Cable Reel 240V 13A 4-Socket 25m
-65%NEW
IRWIN® Quick-Grip® Xtreme Pressure Clamp 300mm (12in)
-65%NEW
Masterplug Case Reel 240V 13A 4-Socket Thermal Cut-Out 20m
-65%NEW
IRWIN® Quick-Grip® QUICK-GRIP® HANDI-CLAMP® 50mm (2in)
-65%NEW
IRWIN® Quick-Grip® Xtreme Pressure Clamp 900mm (36in)
-65%NEW
IRWIN® Quick-Grip® Xtreme Pressure Clamp 150mm (6in)
-65%NEW
IRWIN® Quick-Grip® Xtreme Pressure Clamp 450mm (18in)
NEW
STANLEY® Intelli Tools S110 Stud Sensor
-65%NEW
Masterplug PRO-XT Cassette Cable Reel 240V 13A 4-Socket 10m
-65%NEW
Masterplug Heavy-Duty Cable Reel 240V 13A 4-Socket Thermal Cut-Out 30m